Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Увійти

News

</asp:ContentPlaceHolder>
Керування дозволамиКерування дозволами

Медицина

2017-12-19T22:00:00Z

​Розпочинаючи з грудня місяця 2017 року компанія ІРІС стала офіційним партнером компанії Transparency International (Трансперенсі Інтернешнл). Згідно домовленостей робота вестиметься над електронною системою в охороні здоров'я eHealth, Перед нами стоїть нелегке завдання, але ми віримо, що наш багаторічний досвід з базою даних з безпеки лікарських засобів фармаконагляду допоможе проекту eHealth набути нечуваних розмірів не лише в Україні, але і за її межами.

Transparency International (Трансперенсі Інтернешнл) – антикорупційна організація, заснована 1993 року в Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном. Розпочинаючи свою роботу на території України з 1 червня 2012 року, компанія змогла стати однією з провідних антикорупційних організацій держави. Transparency International допомагала в розробці, адмініструванні та просуванні системи електронних закупівель ProZorro, по такому ж принципу займається системою продажу державного майна та активів ProZorro.Sale та допомагає в реалізації реформи охорони здоров'я через eHealth.

Місія компанії на сьогоднішній день – це прагнення знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства.

Ставши партнером вище згаданої компанії наша робота полягатиме у розробці електронної системи в охороні здоров'я, що розробляється на благо українського суспільства. Ми віримо, що поєднання бази даних з безпеки лікарських засобів фармаконагляду та проекту eHealth призведе до перевороту в рамках реалізації пілотного проекту в частині забезпечення автоматизації обліку надання медичних послуг. Спільними зусиллями та обмінюючись багатим досвідом ми зможемо за максимально короткі терміни прийти до поставлених цілей, таких як: захист прав лікарів та пацієнтів, самостійне залучення фінансової підтримки проектів, створення центрального компонента з потребами і часовими рамками МОЗ тощо. Електронна система eHealth є публічно підзвітною, що забезпечує її цілковиту прозорість на ринку інформаційних систем.

Завдяки плідній співпраці ми зможемо принести особистий вклад у створення якісної системи електронної медицини, що підтримає розвиток медицини та фармаконагляду не лише на території України, але й наздожене світові країни.

Вкладення
Створено о 13.03.2018 12:35 користувачем adminForm.
Останні зміни внесено о 13.03.2018 12:35 користувачем adminForm