Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Увійти

News

</asp:ContentPlaceHolder>
Керування дозволамиКерування дозволами

База даних з фармаконагляду та безпеки лікарських засобів

2015-11-24T22:00:00Z

Команда розробників Бази даних з фармаконагляду та безпеки лікарських засобів DSBase продовжує створювати нові програмні модулі для працівників фармакологічної галузі, зокрема створено та впроваджено модуль ведення інформації про стандартні операційні процедури (СОП).

Новий модуль дозволяє здійснювати облік інформації про наявні на підприємстві стандартні операційні процедури, забезпечує впорядковане зберігання електронних версій документів. Ця можливість становить невід'ємну частину системи забезпечення якості та є ключовим елементом для роботи відповідно до вимог GMP.

Модуль ведення інформації про стандартні операційні процедури підтримує належну практику документування, допомогає впровадити відповідний контроль для забезпечення точності, цілості, доступності та чіткості документів, виходячи з того принципу, що належна документація ​може безпосередньо або опосередковано впливати на всі аспекти якості лікарських засобів​.

Впорядковане зберігання СОП за допомогою нового модулю Бази даних DSBase дозволяє легко їх перевіряти, регулярно переглядати і актуалізувати в межах системи управління якістю.

Використання нового модуля дозволяє мати комплексну систему, яка є зрозумілою, належним чином задокументованою, валідованою та адекватно контрольованою.

Вкладення
Створено о 25.11.2015 13:59 користувачем adminForm.
Останні зміни внесено о 04.07.2016 10:39 користувачем sps-setup