Понад 15-річний досвід фахівців зі створення та впровадження проектів дозволяє Інституту пропонувати замовникам повний комплекс послуг по впровадженню і супроводженню інформаційних систем самої високої складності. Тільки за останній час реалізовано понад 70 великих проектів з розробки та впровадження інформаційно-аналітичних систем для провідних державних структур та комерційних підприємств.

Інститут надає послуги з реалізації повного циклу побудови інформаційних систем різного призначення. Переваги роботи з нами полягають у синергії наукового та технічного професіоналізму команди. Технології, що використовуються, залежать від характеристик проекту та потреб замовника. У своїй роботі ми використовуємо такі методології розробки, як — SCRUM, RUP, основні програмні технології — .NET.

Більшість наших співробітників отримали фундаментальну підготовку та мають відмінну практичну підготовку в сфері ІТ, закінчивши один із провідних університетів України – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Наявність професійної команди дозволяє надавати замовникам комплексне рішення їх задач: від проведення наукових досліджень – до впровадження готової інформаційної системи та її супроводження.​​